MINI Electric
Cooper S 33 kWh 184PK TWO-TONE | CLIMA | NAVI | 1/2 LEER
Direct kopen, basisprijs: € 17.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.745,-
LEASEPRIJS: € 241,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.933,06 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MINI Electric |
|---|---|
| Uitvoering: | Cooper S 33 kWh 184PK TWO-TONE | CLIMA | NAVI | 1/2 LEER |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 24 februari 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 29.715 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 241,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KJG-95-K |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 435 kg |
| Gewicht: | 1.340 kg |
| Wielbasis: | 250 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.775 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- afwijkende dakkleur
- speciale kleur
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitentemperatuurmeter
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- cruise control
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Veiligheid
- parkeersensor achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1/2 leder
- 12V aansluiting
- 100% ONDERHOUDEN
- Instructieboekjes aanwezig
- ISOFIX
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- USB Aansluiting